Podmínky prodeje

Zaplacením rezervačního poplatku souhlasíte s následujícími pravidly:

 1. Rezervační poplatek je 200,- a částka je strhnuta při finálním doplacení plné částky za mládě křečka.
  • V případě uhynutí mláděte je rezervační poplatek vrácen.
  • V případě porušení některého z pravidel ze strany kupujícího nárok na vrácení poplatku zaniká.
  • Pokud rezervační poplatek nebude do 3 dnů uhrazen, mládě je nabídnuto dalším zájemcům.
  • Rezervaci může učinit pouze svéprávná osoba starší 18 let.
 2. CHS Cozy Comet má právo odmítnout prodat mládě do nevyhovujících podmínek. Společně s potvrzením předběžné rezervace Vás prosím o zaslání fotografií ubikace nebo alespoň screenshot objednávky, pokud ubikaci ještě nemáte doma.
  • Pokud si nejste jisti, která ubikace je vhodná, obraťte se na mě, ráda s výběrem poradím a pomůžu. Doporučuji také přečíst tento článek.
 3. Zavazujete se, že křečkovi poskytnete vhodné podmínky k žití, správné krmení, neustálý přístup k vodě a v případě potřeby zdravotní péči specializovaného veterinárního lékaře.
 4. Zavazujete se, že se o křečka budete zodpovědně starat, věnovat mu odpovídající péči, nebudete jej trestat, týrat, nebo mu jinak ubližovat v souvislosti s dodržováním českého zákona na ochranu zvířat proti týrání (Sb.246/1992).
 5. Nesmíte křečka dále rozmnožovat, ať už cíleně, nebo nezodpovědně pouštět s jiným křečkem opačného pohlaví do výběhu.
 6. Pokud od naší CHS chcete chovné zvíře, upozorníte při rezervaci, jakou chovatelskou stanici vlastníte (a prokázat se certifikátem).
  • Vyhrazujeme si právo možnosti výběru mláděte po našich odchovech.
 7. Pokud se z jakéhokoliv důvodu vzdáváte křečka, kontaktujte nás. Prodávat naše mládě třetím stranám bez našeho vědomí je zakázáno.
 8. Pokud zjistíte u křečka zdravotní problémy, nebo křeček uhyne, oznámíte tuto skutečnost naší CHS. V případě podezření na možnost genetické vady můžeme zažádat o provedení pitvy.
 9. Velice nás potěší, když nám alespoň jednou za půl roku dáte vědět, jak se křečkovi daří.
 10. Pokud zjistíme vážný nedostatek v péči o křečka z naší CHS, vyhrazujeme si právo jej odebrat bez finanční či jiné kompenzace.
 11. Převzetím a zaplacením křečka potvrzujete, že jste jej zkontrolovali po zdravotní stránce. Tedy oči a nos jsou bez výtoku, křeček nemá průjem a je čilý.
  • Nejpozději do 1 měsíce také dostanete odkaz na PP v digitální formě.

Poslední aktualizace: 30.4.2024